Prowadzę badania psychologiczne dotyczące ubioru i jego związków z ogólnie pojętym psychologiczne aspekty funkcjonowania człowieka. Interesują mnie przede wszystkim związki między preferencjami ubraniowymi oraz osobowością i nastrojem oraz czynniki związane z postawami proekologicznymi (szczególnie tymi dotyczącymi minimalizmu ubraniowego i zaangażowania w tematykę zrównoważonej mody) oraz zachowań ekologicznych związanych z odzieżą.

Badania prowadzę na swojej uczelni, Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, pod opieką merytoryczną wspaniałych naukowców.

Aktualnie pracuję
nad poniższymi badaniami:

333_Obszar roboczy 1

Preferencje
ubraniowe
a osobowość

1_Obszar roboczy 1

Wpływ korzystania
z minimalistycznej
garderoby na twórczość

Postępy moich prac możesz śledzić (i wspierać – będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz mnie jakąś ciepłą myślą czy dasz znać, że trzymasz kciuki) przede wszystkim na Facebooku, ale i Instagramie.

W tym miejscu odsyłam cię też do raportów z moich dotychczasowych badań:
(Pierwszy będzie już niedługo, słowo! Jestem w ok. 60% prac)

Masz pomysł na badanie, które mogłabym przeprowadzić? Coś cię ciekawi, jest jakiś problem badawczy, nad mogłabym się pochylić? A może ty przygotowujesz projekt naukowy o podobnej tematyce? Odezwij się do mnie, chętnie dowiem się więcej! Tutaj znajdziesz formularz kontaktowy.