Konsultacje dla osób indywidualnych w temacie psychologii ubioru

Czym zajmuje się specjalista od psychologii mody/ubioru i jak może pomóc?

 • Głębsze zrozumienie, dlaczego nosimy to, co nosimy oraz jak to na nas wpływa – pomoc w lepszym poznaniu siebie.
 • Modulowanie nastroju ubiorem – czyli praca nad dobieraniem ubrań tak, by poprawiały nastrój, a nie obniżały czy utrzymywały w przykrym.
 • Zmiana wizerunku przez ubiór – tak, by inni bardziej nas szanowali, uważniej słuchali, czuli większy autorytet itd.
 • Praca nad pewnością siebie, urealnianiem obrazu własnego ciała oraz jego akceptacją z wykorzystaniem ubioru.
 • Przechodzenie na minimalizm ubraniowy – czyli praca nad tym, by spokojnie i trwale przemienić swoją szafę z „za dużo i przytłaczająca” do „wystarczająco i uspokajająco”.
 • Zmiana postaw konsumenckich – pomoc w wypracowaniu schematów rozsądniejszego robienia zakupów.
 • Kształtowanie postaw z wykorzystaniem ubioru – pomoc w dobieraniu ubrań tak, by podnieść swoją produktywność, otwartość na ludzi, skuteczność w negocjacjach itd.
 • Trening twórczości z wykorzystaniem ubioru – ćwiczenia podnoszące kreatywność.

 

Co składa się na konsultacje z psychologii ubioru?

1) W mailu ustalamy jeden temat, jedną trudność, którą zajmiemy się podczas spotkania. Umawiamy dokładny termin konsultacji.

2) Na konsultacji rozmawiamy online przez godzinę (60 min). W tym czasie odkrywamy, skąd u Ciebie ta trudność, jak się przejawia i co możemy z nią zrobić.

 • Na tym kończy się konsultacja za 90 zł. Konsultacja z dalszymi krokami to koszt 270 zł.

3) Do 7 dni roboczych po spotkaniu otrzymasz ode mnie mailowo plik tekstowy z 5 zadaniami, które pomogą Ci popracować nad zgłoszoną trudnością.

4) Przez następne 2 tygodnie jestem do Twojej dyspozycji mailowej, by na bieżąco omawiać trudności związane z zadaniami. Odpisuję w ciągu 48h.

5) Po dwóch tygodniach możemy spotkać się jeszcze na pół godziny, by podsumować to, co się zadziało.

 

Uprzedzam! Nie jestem stylistką – nie powiem Ci, co DOKŁADNIE masz nosić. Ale pomogę Ci zastanowić się nad tym, wejrzeć w siebie głębiej i wybrać taki strój, który prawdopodobnie już masz, a który będzie najlepiej wspierał Twój rozwój. 🙂

 

Jak zgłosić się na konsultacje z psychologii mody/ubioru?

 1.  Napisz mail na adres poczta@psychologiaubioru.com w nim powiedz, z czym mogę Ci pomóc, opisz swoją trudność, i powiedz, kiedy pasowałoby Ci się spotkać online.
 2.  W odpowiedzi na mail prześlę Ci numer konta z prośbą o wpłatę. Podam też swoją dyspozycyjność w terminach, które podasz. Ustalimy też dokładny temat.
 3.  Spotkamy się – a dalsze kroki masz powyżej. 🙂

Kto prowadzi konsultacje z psychologii ubioru?

Dzień dobry, cześć!

Nazywam się Maja Rosińska i jestem konsultantem ds. psychologii ubioru. Odkrywam i pomagam zrozumieć, dlaczego nosimy to, co nosimy i jaki wpływ mają na nas ubrania. Nie jestem stylistką – jestem naukowcem. Studiuję psychologię na 5. roku i prowadzę własne badania. W swojej pracy przekładam wnioski badaczy na praktykę, by pomóc Ci wykorzystywać ubiór w świadomy sposób – w biznesie i życiu prywatnym.

 

Pytania

Ile kosztują konsultacje?
Godzinne spotkanie to koszt 90 zł. Godzinne spotkanie + ebook z 5 zadaniami do pracy samodzielnej + 2 tygodnie kontaktu mailowego + półgodzinne spotkanie podsumowujące to koszt 270 zł.

Kiedy możemy się spotkać?
Ty podajesz swoją dyspozycyjność, a ja staram się do tego dopasować. W grę wchodzi cały dzień – i godziny poranne, i popołudniowe, i wieczorne. Weekendy też.

Jak będziemy się porozumiewać?
Mailowo.

Czy jest możliwość konsultacji na żywo?
Tak, dla osób, które mogą spotkać się w centrum Bydgoszczy. Koszt pozostaje ten sam.

Nie wiem, czy to coś dla mnie. Co zrobić?
Napisz do mnie mail na adres poczta@psychologiaubioru.com i razem zastanowimy się, czy jestem w stanie Ci pomóc.

Komentarze