Jak mogę Tobie

pomóc?

Marketing i copywriting dla branży modowej

Wiedzę psychologiczną o ludziach łączę z tą specjalistyczną nt. psychologii mody oraz doświadczeniem w biznesie. Jestem copywriterką z ponad 7-letnim doświadczeniem i marketingowcem z 4-letnim. Swoimi działaniami wspieram przede wszystkim branżę fashion

Konsultacje indywidualne

Badania z zakresu psychologii ubioru pokazują pewne prawidłowości jak chodzi o wybieranie ubrań, ich wpływ itd., ale wciąż każdy z nas jest osobną historią. Dlatego też w swojej pracy wspieram również pojedyncze osoby. Jeśli masz jakieś pytanie, jakąś trudność, którą chciał/abyś rozwiązać z pomocą mnie jako konsultanta ds. psychologii mody – pomogę.

Szkolenia, warsztaty i wykłady

Lubię sprawiać, że wiedza naukowców zajmujących się ubiorem staje się zrozumiała i przydatna w codziennym życiu. Dlatego też prowadzę szkolenia, warsztaty i wykłady dotyczące psychologii ubioru. Szkolę m.in. przedsiębiorców, HRów, stylistów, studentów, . Nauczę Was, jaki wpływ mają na nas kolory i z czego to wynika, jak dobierać ubranie (krój, kolor, fakturę) do realizacji określonych celów (wzrost produktywności, skuteczność w negocjacjach, większa pewność siebie, poprawa nastroju, zyskanie autorytetu itd.) Poznaj przykładowe tematy warsztatów i wykładów TUTAJ.

Czym się NIE zajmuję:

Psychoterapią – nie mam wykształcenia w tym kierunku i się tym nie zajmuję. Zdarza mi się pisać o różnych rodzajach terapii z wykorzystaniem stroju, ale w ramach zarażania ciekawością i dzielenia się swoimi odkryciami i dotychczasową wiedzą, a nie w ramach reklamy określonych nurtów czy metod terapeutycznych. Mogę wesprzeć terapeutycznie w ramach konsultacji i poradnictwa psychologicznego, ale nie prowadzę psychoterapii rozumianej jako oddziaływania długoterminowe mające na celu leczenie.

Stylizacją – nie jestem stylistką. Ja szukam i badam, DLACZEGO uznajemy coś za ładne lub pasujące – żeby stylistkom pomagać, a nie się nią stać. Pomagam odkryć, co warto nosić, by uzyskać pewne korzyści psychologiczne – bazując na indywidualnych preferencjach osoby i ogólnych prawidłowościach potwierdzonych badaniami - ale nie znam się na samej estetyce (czyli nie pomogę ci ubierać się „ładniej”).