maja

Nazywam się
Maja Rosińska

i jako konsultant ds. psychologii ubioru wykorzystuję swoją wiedzę z zakresu psychologii, by wspierać Cię w rozwoju Twojego wnętrza – a co pokaże się w Twoim zewnętrzu. Pomagam więc osobom prywatnym uświadamiać sobie ich relacje z ubraniami oraz zmieniać je na lepsze

Jak mogę Cię wesprzeć i w jakim obszarze?

Głębsze zrozumienie, dlaczego nosisz to, co nosisz oraz jak to na Ciebie wpływa – czyli pomoc w lepszym poznaniu siebie.

Odkrycie, dlaczego np. nosisz „ciągle to samo” albo nie możesz się przekonać do pewnych ubrań, choć niby Ci się podobają, to jednak kupujesz i nie nosisz. Pomogę Ci rozwiązać różne trudności typu „dlaczego ja tak mam i co mam z tym zrobić?” w obszarze ubioru i zakupów.

Zmiana wizerunku przez ubiór – tak, by inni bardziej Cię szanowali, uważniej słuchali, podziwiali czy inna zmiana percepcji Ciebie przez otoczenie.

Praca nad Twoją pewnością siebie, urealnianiem obrazu własnego ciała oraz jego akceptacją z wykorzystaniem ubioru (poprzez pracę z przekonaniami na temat siebie samej/samego i swojego ciała).

Modulowanie nastroju ubiorem – czyli praca nad dobieraniem ubrań tak, by poprawiały Twój nastrój, a nie obniżały czy utrzymywały w przykrym.

Przechodzenie na minimalizm ubraniowy – czyli praca nad tym, byś spokojnie i trwale przemienił/a swoją szafę z „za duża i przytłaczająca” do „wystarczająca i uspokajająca”.

Zmiana postaw konsumenckich – pomoc w wypracowaniu schematów rozsądniejszego robienia zakupów (dla każdego, kto chciałby jeszcze świadomiej i rozsądniej kupować ubrania).

Kształtowanie postaw z wykorzystaniem ubioru – pomoc w dobieraniu ubrań tak, by podnieść Twoją produktywność, otwartość na ludzi, skuteczność w negocjacjach itd., wybierzemy konkretną postawę do wypracowanie wedle Twoich potrzeb.

Trening twórczości z wykorzystaniem ubioru – ćwiczenia podnoszące kreatywność.

Co składa się na konsultację, jak to wszystko przebiega?

Konsultacja
podstawowa

90

za 1 godzinę

  1. W mailu ustalamy jeden temat, jedną trudność, którą zajmiemy się podczas spotkania. Umawiamy też dokładny termin konsultacji.
  2. Na konsultacji rozmawiamy online przez godzinę (60 min). W tym czasie odkrywamy, skąd u Ciebie ta trudność, jak się przejawia i co możemy z nią zrobić. Poznaję Cię lepiej, razem zagłębiamy się w Twoje wnętrze, a wtedy ja podpowiadam, co możesz z tym zrobić i pomagam dobrać najlepsze rozwiązania.

Konsultacja w wersji rozszerzonej

270

za 1 godzinę

+ zeszyt ćwiczeń

+ konsultacje mailowe

+ 30 min rozmowy podsumowującej

  1. W mailu ustalamy jeden temat, jedną trudność, którą zajmiemy się podczas spotkania. Umawiamy dokładny termin konsultacji.
  2. Na konsultacji rozmawiamy online przez godzinę (60 min). W tym czasie odkrywamy, skąd u Ciebie ta trudność, jak się przejawia i co możemy z nią zrobić.
  3. Do 7 dni roboczych po spotkaniu otrzymasz ode mnie mailowo plik tekstowy z 5 zadaniami, które pomogą Ci pracować nad zgłoszoną trudnością.
  4. Przez następne 2 tygodnie jestem do Twojej dyspozycji mailowej, by na bieżąco omawiać trudności związane z zadaniami. Odpisuję w ciągu 48h.
  5. Po dwóch tygodniach możemy spotkać się jeszcze na pół godziny, by podsumować to, co się zadziało.

FAQ

Po dokonaniu zakupy w sklepie internetowym, mailowo dostaniesz automatyczną odpowiedź z numerem konta. Gdy dokonasz przelewu, a ja go otrzymam, odezwę się do Ciebie na mail podany w zamówieniu, by ustalić Twoją trudność i termin konsultacji.
Na Zoomie (ewentualnie może to być Messenger).
Dobrze, że pytasz! Będzie – ale nie powiem, jaki. Niespodzianka. 🙂 
Webinar potrwa 1,5h – 1h wykładu i maksymalnie 30 min na serię pytań i odpowiedzi. 

Jak najbardziej. Z tym że, jak pisałam w opisie – nie jestem stylistką, więc wiem, co się sprawdza, jaki typ ubioru podnosi sprawność negocjacyjną itd., ale nie wskażę Ci, który konkretnie garnitur czy którą konkretnie spódnicę masz kupić czy nosić. Możemy za to wymyślić, jaki typ ubrań najlepiej Ci się sprawdzi oraz, gdy już masz skompletowaną szafę, ale nie jesteś zadowolona/y, zastanowić się, dlaczego tak jest i jak możesz to zmienić.

Absolutnie nie. Szanuję każdą postawę mojego klienta, więc nie musisz być zero waste, minimalistą ani nikim konkretnym. Przyjmuję Cię takiego, jakim jesteś. 🙂 Nie będę też namawiać Cię do ograniczania ilości ubrań, jeśli nie będzie to bardzo konkretnie służyło Twojemu rozwojowi, a już na pewno nie będę Ci polecać żadnych konkretnych sklepów mniej czy bardziej eko.
Tak, w przypadku wersji B jest możliwość podzielenia płatności na 3 raty (po 100 zł, 100 zł i 70 zł).
Szanuję swój czas oraz to, że ktoś inny zapłacił. Poza zniżką z okazji wprowadzenia usługi, nie planuję promocji. Może się kiedyś zdarzyć, że ogłoszę konkurs i w ramach niego będzie można wygrać konsultację darmową lub za część ceny, ale nie planuję robić zniżek z okazji świąt, Black Friday itd. Nie na swój czas – gdy pojawią się produkty elektroniczne, wtedy, być może, tak. 🙂
Szanuję swój czas oraz to, że ktoś inny zapłacił. Poza zniżką z okazji wprowadzenia usługi, nie planuję promocji. Może się kiedyś zdarzyć, że ogłoszę konkurs i w ramach niego będzie można wygrać konsultację darmową lub za część ceny, ale nie planuję robić zniżek z okazji świąt, Black Friday itd. Nie na swój czas – gdy pojawią się produkty elektroniczne, wtedy, być może, tak. 🙂