Marketing i copywriting dla branży modowej

Jestem copywriterem z ponad 6-letnim doświadczeniem i marketingowcem z ponad 4-letnim. Pomagam markom modowym mówić w sposób świadomy i jasny – dla odbiorcy i wyszukiwarki. Dzięki temu możemy zyskiwać zaufanie nowych i obecnych klientów oraz rozwijać biznes zgodnie z planem i wartościami jej twórców.
Jestem freelancerką. Zależy mi na indywidualnym i szczerym podejściu do klienta opartym na zaufaniu. Nie działam więc w żadnej agencji i jestem jedyną osobą, z którą będziesz mieć kontakt. Chcę współpracy i szczerego wymieniania się opiniami. Ja znam się na marketingu – ale to Ty znasz swoją markę i wiesz, na czym Ci zależy. Ja te Twoje potrzeby i marzenia precyzuję w cele i pomagam Ci je realizować. Metodycznie i skutecznie.

Dlaczego ja?

maja

wiedzę psychologiczną o ludziach łączę z tą specjalistyczną nt. psychologii mody oraz doświadczeniem w biznesie

przez ostatnich 6 lat współpracowałam z różnymi branżami; była szkoła jazdy, sklep meblarski, wydawnictwo książkowe… i parę innych; ale to w branży fashion się specjalizuję i z nią pracuje mi się najmilej jako copywriterce i marketingowcu

Copywriting modowy i marketing marek odzieżowy – czyli komu pomagam?

ubranie na homeoffice

markom, które już są na rynku, ale stoją w miejscu

Jeśli masz ambicje i marzenia, ale nie wiesz już, jak je zrealizować, jak te nadzieje obrócić w rzeczywistość biznesową – odezwij się

markom, która stawiają swoje pierwsze kroki na rynku odzieżowym

Pasja jest ważna i wierzę, że już ją w sobie masz. Rynek modowy jest jednak pełny wielu marek z pomysłem, nieraz o dużo większym budżecie i zatrudniających wielu doświadczonych specjalistów. Na szczęście ludzie coraz bardziej cenią małe, polskie marki. Wykorzystajmy to. Pomogę Ci pewniej i bardziej świadomie, z nastawieniem na realizację konkretnych celów, stawiać pierwsze kroki w świecie promowania swoich ubrań i dodatków.

osobom, którym marzy się marka odzieżowa, ale jeszcze nie wystartowały

Powiem Ci szczerze – jesteś w doskonałym miejscu. Każdy etap rozwijania marki odzieżowej ma swoje trudności i zalety, ale Ty na swoim etapie możesz wiele przewidzieć i zaplanować. Nie masz jeszcze pożarów do gaszenia czy utrudnień. Masz czas i przestrzeń, by opracować strategię komunikacji, stworzyć plan marketingowy, zadbać o content i już zacząć budować wokół siebie zaangażowaną społeczność fanów, którzy od razu rzucą się na Twój produkt, gdy tylko wprowadzisz go na rynek. To sporo pracy, a ilość wyzwań może trochę przerażać, zwłaszcza gdy nie miało się wcześniej doświadczenia w tej branży. Na szczęście jestem tu dla Ciebie i podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem marketingowym, by przeprowadzić Cię przez trudne początki do miejsca, w którym z pełną świadomością będziesz się odważnie i przemyślanie komunikować oraz sprzedawać swoje produkty.

Tym z Was, do których pasuje któryś z opisów, zaoferuję pełne wsparcie w ramach marketingu dla branży modowej. Co oznacza "pełne?”. Że wykorzystam wszystkie moje zdolności i całą wiedzę, by poprowadzić marketing Waszej marki. Nie zawsze sama, czasem będę korzystać ze wsparcia innych specjalistów. Nie będę mówić, że jestem alfą i omegą, bo nie jestem. Ale wiem, czego nam potrzeba i kto inny może dla nas zrobić to, w czym ja nie jestem ekspertem.

markom, które chcą budować zaufanie i dawać swoim klientom coś więcej niż tylko ubrania

Wiele marek daje dziś swoim klientom dużo więcej niż tylko ciuchy. Ty też powinieneś. To „coś więcej” to wartości, postawy, emocje, treści. Jako doświadczony copywriter branży modowej pomogę Ci zaplanować, co możesz dać swoim klientom i wykonam dla Ciebie część tekstową. Filmiki na YT, ładne ebooki, grafiki – tu mogę znaleźć specjalistę i dopilnować jego prac. Tak, by kompleksowo zaoferować Ci budowanie społeczności przez tworzenie dla niej przydatnych materiałów.

Jeśli zależy Ci na dobrych, wartościowych treściach – zaproponuję Ci copywriting dla branży modowej. Ustalimy typ tekstów, ich treści, a ja słowem zbuduję relację z Twoim obiorcą tak silną i szczerą, że z całą miłością będzie od Ciebie kupował. Tu zawsze chodzi o zaufanie. Zaufaj mi, że dzięki wiedzy psychologicznej i marketingowej zyskam zaufanie Twoich odbiorców.

markom, które chcą działać świadomiej

Jeśli chcesz działań i komunikować się świadomiej, by budzić tym większe zaufanie swoich odbiorców oraz zaistnieć na stałe w ich świadomości jako konkretna marka, a nie jedna z wielu podobnych, mogę stworzyć dla Ciebie strategię komunikacji marki.

markom, które chcą wyżej wyświetlać się w Google’u

Dzięki SEO copywritingowi mogę podnieść Twoją pozycję w Google’u. Opisy produktów, wpisy na blog – różnego rodzaju teksty mogą podnosić Twoją widoczność. Wiem, jak sprawić, że Twoje wyniki będą lepsze.

Proponuję Ci SEO copywriting dla branży odzieżowej.

markom, które chcą poprawić wyniki sprzedażowe

Na sprzedaż wpływa wiele czynników. M.in. to, jak przekonujesz swojego odbiorcę od momentu zetknięcia się z Tobą w social mediach czy innych źródeł, aż do prezentowania mu produktu i zaopiekowania się nim po zakupie. Ważny w tym jest jeżyk – to, co i jak piszesz. Markom, które chcą poprawić swoją sprzedaż, oferuję audyt treści i poprawienie obecnych tekstów lub stworzenie nowych. Dotyczy to tekstów na stronie www, opisów produktów w sklepie internetowym i kategorii produktów oraz tekstów w social mediach (bio na Instagramie, opis firmy na Facebooku).

markom, które chcą lepiej poznać swoich odbiorców

Jeśli chcesz jeszcze lepiej znać swoich klientów, obecnych i potencjalnych, a dzięki temu oferować im tym bardziej pożądane produkty, mogę zaproponować Ci badania rynkowe dla branży modowej.

Co zyskasz dzięki współpracy ze mną?

 • Będziesz mieć określone cele biznesowe i zaplanowaną drogę do ich osiągnięcia –plan marketingowy.
 • Twoja marka będzie komunikować się w spójniejszy i bardziej angażujący sposób.
 • Twoja marka będzie dzielić się angażujący treściami i dzięki nim budować zaufanie.
 • Będziesz sprzedawać więcej klientom bardziej wiernym i zaufanym.
 • Poznasz lepiej swoich klientów (obecnych i potencjalnych), lepiej rozumiał ich potrzeby i motywacje, a dzięki temu proponował im odpowiednie produkty.

Co tworzę jako marketingowiec:

 • pany marketingowe dla całego biznesu
 • strategie sprzedaży dla istniejącego produktu
 • strategie wprowadzania nowych produktów
 • badania rynkowe

Co piszę jako copywriterka:

 • teksty na blogi
 • opisy produktów
 • opisy kategorii produktów
 • teksty na strony www – tradycyjne i na landing page
 • lead magnety
 • maile sprzedażowe
 • teksty na social media (Facebook, Instagram, LinkedIn)
 • scenariusze spotów reklamowych i filmików na YouTube
 • nazwy produktów, kolekcji, hasła reklamowe
 • informacje prasowe
 • artykuły sponsorowane